API Delevan 1210R-272J
Inductor; RF; Ind 2.7uH; Tol +/-5%; Cur 411mA; SMT; Case 1210; DCR 1.1 Ohms; SRF 65MHz
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-86.82%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1210-272J
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind Chip Wirewound 2.7uH 5% 7.9MHz 34Q-Factor Ferrite 490mA 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Wurth Elektronik744758327A
Rf Inductor, 2.7Uh, 135Mhz Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 744758327A
描述
2.7µH Unshielded Inductor 411mA 1.1Ohm Max 1210 (3225 Metric)
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active Lead Free Fixed Inductor -55C~125C 65MHz 1.1Ohm Max 2.7muH
FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1OHM SMD