API Delevan 1210-122J
Inductor RF Unshielded Wirewound 1.2uH 5% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 497mA 750mOhm DCR 1210 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1210R-122J
Inductor; RF; Ind 1.2uH; Tol +/-5%; Cur 497mA; SMT; Case 1210; DCR 0.75 Ohms; SRF 100MHz
1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 750mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 390mA 750mOhm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1.2uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 390mA T/R
API Delevan1812R-122J
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
API Delevan1812-122J
描述
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210