API Delevan 1025-92KTR
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
相关零件
RF Choke Molded Wirewound 1000uH 10% 790KHz 30Q-Factor Ferrite 0.038A 72Ohm DCR AXL Bag
API Delevan1025R-92K
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan1025-92K
API Delevan1330-92K
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3313
Ind General Purpose Chip Wirewound 1mH 10% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.23A 3.1Ohm DCR T/R