API Delevan 1008R-039M
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 20%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 1008
数据表和文档
描述
INDUCTOR, RF, IND 0.0039UH, TOL +/-20%,CUR 1562MA, SMT, CASE 1008,DCR 0.05 OHMS
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM