APEM QS83XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 10mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+117%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
APEM QS83XXW220 Series LED Indicator Light White 230V AC
8MM WIRES WHITE 220V