APEM QS83XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 10mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页6 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.20%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Indicator;8mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Yellow;220VAC;Wire
APEM 8 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Wire Terminals
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, YELLOW
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 8 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS83XXHY220
8 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 220V