APEM QS83XXHY110
LED Indicator; 8mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Hyper Yellow; 110VAC; Wire
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页8 年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-60.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 8 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS83XXHY110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, YELLOW; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 380mcd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No S