APEM QS83XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 10mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+131%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
APEM QS83XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
8MM WIRES BLU 220V