APEM QS81XXHW220
Single Color LED, High Brightness White, Clear, T-4, 10mm
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.82%
描述
LED INDICATOR 8MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 220VAC SOLDER
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 8 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS81XXHW220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC