APEM QS81XXHW110
Single Color LED, High Brightness White, Clear, T-4, 10mm
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Farnell
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 8MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 110VAC SOLDER
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 8 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS81XXHW110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC