APEM QS81XXHG110
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1200mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页8 年前
Farnell
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.07%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Indicator;8mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Green;110VAC;Solder
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, GREEN; LED Colour: Green; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Forward Voltage: 3.3V