APEM QS123XXY24
QS Round with Flat Top LED Yellow LED Panel Indicator 28.5mm 2.1V 20mA 30°
数据表和文档
3 个月趋势:
-81.08%
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED Indicator;12mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Yellow;24VDC;Wire
APEM QS123XXY24 12mm LED Panel Indicator Yellow 24V DC Wire Terminals
Single Color LED, Yellow, Diffused, 14mm
APEM 12 mm Fixed Light Yellow 24 VDC indicator with Wire Terminals
QS Series snap in Panel mount Yellow LED
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, YELLOW
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 12 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 20 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXY24
12 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED YE 24V WIRE