APEM QS123XXY12
LED Indicator; 12mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Yellow; 12VDC; Wire
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused, 14mm
APEM 12 mm Fixed Light Yellow 12 VDC indicator with Wire Terminals
QS Series snap in Panel mount Yellow LED
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, YELLOW
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 12 Mm, 12 Vdc, 20 Ma, 20 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXY12
12 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED YE 12V WIRE