APEM QS123XXO24
LED Indicator; 12mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Orange; 24VDC; Wire
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页6 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.80%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, Orange, Diffused, 14mm
APEM 12 mm Fixed Light Orange 24 VDC indicator with Wire Terminals
QS Series snap in Panel mount Orange LED
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, ORANGE
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Orange, 12 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 30 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXO24
LED PNL IND ORN DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED OR 24V WIRE