APEM QS123XXO12
APEM QS123XXO12 12mm LED Panel Indicator Orange 12V DC Wire Terminals
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页6 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.84%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED ORANGE 12VDC WIRE
Single Color LED, Orange, Diffused, 14mm
APEM 12 mm Fixed Light Orange 12 VDC indicator with Wire Terminals
QS Series snap in Panel mount Orange LED
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, ORANGE
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Orange, 12 Mm, 12 Vdc, 20 Ma, 30 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXO12
12 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND ORN DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED OR 12V WIRE