APEM QS123XXHB220
Single Color LED, High Brightness Blue, Diffused, 14mm
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.19%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER BLUE 220VAC WIRE
12 mm dia snap-in LED indicator 220 volt
QS Series snap in Panel mount LED indica
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Blue, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 1.6 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHB220
LED PNL IND BLUE DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED HI BLU 220V
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, BLUE; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 1.6cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC