APEM QS123XXG24
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 20mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
Farnell
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+18.20%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Indicator;12mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Green;24VDC;Wire
APEM QS123XXG24 12mm LED Panel Indicator Green 24V DC Wire Terminals
Single Color LED, Green, Diffused, 14mm
APEM 12 mm Fixed Light Green 24 VDC indicator with Wire Terminals
LED PNL IND GREEN DIFF 14MM LDS
INDICATOR 12MM FIXED GR 24V WIRE
Panel Indicator, 12Mm, Green, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Not Rated; Product Range:Qs Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXG24