APEM QS121XXHW220
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 14mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+64.86%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 220VAC SOLDER
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS121XXHW220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV