APEM QS121XXHW110
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 14mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 110VAC SOLDER
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 12 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS121XXHW110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV