APEM QS121XXHR220
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Daylight, 14mm
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页6 年前
Newark
Master Electronics
3 个月趋势:
-1.48%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 6000mcd Automotive 2-Pin
LED Indicator;12mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Red;220VAC;Solder
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Red, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 6 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS121XXHR220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, RED; LED Colour: Red; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 6cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15