APEM QS121XXHG220
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1200mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Newark
Master Electronics
TME
3 个月趋势:
-1.97%
描述
LED Indicator;12mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Green;220VAC;Solder
Single Color LED, Hyper Bright Green, Daylight, 14mm
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Green, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 1.2 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS121XXHG220