APEM QS103XXY12
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 20mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
Farnell
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-4, 12mm
LED INDICATOR 10MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED YELLOW 12VDC WIRE
APEM 10 mm Fixed Light Yellow 12 VDC indicator with Wire Terminals
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW
10 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 12MM LEADS
INDICATOR 10MM FIXED YE 12V WIRE
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 12VDC; Mounting Hole Dia: 10mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 20mcd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Forward Voltage: 2.1V