APEM QS103XXHW220
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 12mm
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.66%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 10MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 220VAC WIRE
10 mm dia snap-in LED indicator 220 volt
QS Series snap in Panel mount LED indica
10mm snap-in LED wires, white 220Vac
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, WHITE
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS103XXHW220
LED PNL IND WHITE DIFF 12MM LDS
INDICATOR 10MM FIXED HI WHT 220V