APEM QS103XXHW110
LED Indicator; 10mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Hyper White; 110VAC; Wire
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.19%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 12mm
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 10 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS103XXHW110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 10mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV