APEM QS103XXHR220
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Daylight, T-4, 12mm
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.99%
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 6000mcd Automotive 2-Pin
LED Indicator;10mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Red;220VAC;Wire
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Red, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 6 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS103XXHR220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, RED; LED Colour: Red; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 10mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 6cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15