APEM QS103XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 12mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM QS103XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V