APEM QS101XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 12mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.61%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM QS101XXW220 Series LED Indicator Light White 230 VAC
10MM SOLDER LUG WHI 220V