APEM QS101XXHW220
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 12mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-60.62%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR 10MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 220VAC SOLDER
10 mm dia snap-in LED indicator 220 volt
QS Series snap in Panel mount LED indica
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS101XXHW220
LED PNL IND WHITE DIFF 12MM SLDR
INDICATOR 10MM FIXED HI WHT 220V