APEM QS101XXHG220
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1600mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
TME
Datasheet5 页3 年前
IHS
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+25.05%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Indicator;10mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Green;220VAC;Solder
Single Color LED, Hyper Bright Green, Daylight, T-4, 12mm
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Green, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 1.2 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS101XXHG220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, GREEN; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 10mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV