APEM QRM85BXXY24E
Led Indicator Qrm6 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM85BXXY24E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.89%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-07-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
8mm Rear mounting YELLOW LED Ind 24VDC, IP67, 200mm Wires
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
Rear mount 8mm indicator Yellow 24VDC, I