APEM QRM85BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.48%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-07-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator Qrm6 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM85BXXG24E
8mm Rear mounting GREEN LED Ind 24VDC, IP67, 200mm Wires
Single Color LED, Green, Diffused
8MM REAR MOUNT LED INDICATOR, GREEN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS