APEM Q8R5BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+187%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-08-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q8R5BXXG28E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R5BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed Green 28VDC I
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS