APEM Q8R5BXXG12E
APEM Q8R5BXXG12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
数据表和文档
3 个月趋势:
-55.56%
Introduction Date2015-08-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS