APEM Q8R3CXXY12E
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3CXXY12E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 12VDC IP67
8MM RECESSED CHROME LED WIRES, YEL 12VDC
LED PM INDICATOR RECESSED YELLOW
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .