APEM Q8R3CXXW12E
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3CXXW12E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 12VDC IP67
8MM RECESSED CHROME LED WIRES, WHT 12VDC
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .