APEM Q8R3CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+88.66%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3CXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
8MM RECESSED CHROME LED WIRES, GRN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
LED PM INDICATOR RECESSED GREEN
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
8MM REC SAT GREY GREEN 24V SLD