APEM Q8R3CXXG12E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 25.5mm 12V 20mA 60mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
TME
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.12%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q8R3CXXG12E LED indicator light Green 60 mcd Industrial Panel Indicator
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3CXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 12VDC IP67
8MM RECESSED CHROME LED WIRES, GRN 12VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .