APEM Q8R3BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 40mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
8MM RECESSED BLACK LED WIRES, YEL 24VDC
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .