APEM Q8R3BXXHG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1900mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+195%
Introduction Date2015-08-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3BXXHG110E
LED Indicator 8mm Recessed Black bez GRE
8MM RECESSED BLACK LED WIRES, GRN 110VAC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .