APEM Q8R3BXXG24E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 25.5mm 24V 20mA 60mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
8MM RECESSED BLACK LED WIRES, GREEN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .