APEM Q8R1CXXSY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4000mcd 2-Pin
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED SB YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Super Bright Yellow, Water Clear
APEM Q8R1CXXSY110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXSY110E
LED Indicator 8mm Recessed 110VAC IP67
LED PNL IND YLW CLR 5MM SLDR LUG