APEM Q8R1CXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-5.22%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .