APEM Q8R1CXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 90mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 110VAC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Blue panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:90Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXB110E