APEM Q8R1BZZRYG24E
APEM Q8R1BZZRYG24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
element14 APAC
Electro Sonic
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Triple Color LED, Red/yellow/green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
LED PNL IND GRN/RED/YLW DIF 5MM
Multicolour Panel Indicators, Red, Yellow, Green, 8 Mm, R 20Ma, Y 20Ma, G 20Ma, R 24V, Y 24V, G 24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1BZZRYG24E
LED IND, 8MM RECE, BLACK, 24V TRI,IP67; LED Colour: Red, Yellow, Green; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current / Colour: R 20mA, Y 20mA, G 20mA; Operating Voltage / Colour: R 24V, Y 24V, G 24V; Luminous Intensity / Colour: R