APEM Q8R1BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.60%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .