APEM Q8R1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 90mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BLACK CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Blue, 8 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 1.6 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1BXXB24E
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
8mm recessed black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Blue panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, BLUE, 24VDC; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.6cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-