APEM Q8P3CXXY24E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 22.5mm 24V 20mA 50mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,8MM MOUNT SIZE, YELLOW LED, LEADWIRES TERM,5 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P3CXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
LED PM INDICATOR PROMINENT YLW
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .