APEM Q8P3BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.41%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Panel Indicator, White, 8Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P3BXXW24E
INDICATOR PMNT,8MM MOUNT SIZE, WHITE LED, LEADWIRES TERM,5 MM LAMP SIZE,24VDC
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .