APEM Q8P3BXXHG110E
Indicator Pmnt, 8MM Mount Size, Green Led, Leadwires Term, 5 Mm Lamp Size, 110 VAC
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P3BXXHG110E
LED Indicator 8mm Prominent Black bez GR
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .