APEM Q8P1CXXY220E
APEM Q8P1CXXY220E 8mm LED Panel Indicator Yellow 220V AC Prominent Chrome Bezel
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
3 个月趋势:
-1.29%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q8P1CXXY220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR